Aman Tanrım! izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.8 IMDB Puanı 80 Görüntülenme

Aman Tanrım! izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Jim Carrey, Jennifer Aniston, Morgan Freeman
Bruce Nolan, bir televizyon muhabiri olarak başarılı bir kariyere sahip olmasına rağmen, hayatın ona adil davranmadığına inanmaktadır. Güzel bir kız arkadaşı ve birçok seveni olmasına rağmen, Bruce sürekli olarak şanssızlıklarla karşılaşır. Bir gün, yaşadığı en kötü günün ardından, Bruce öfke ve hayal kırıklığı içinde Tanrı'ya sitem eder. Onu hayatını mahvetmekle ve evreni düzgün bir şekilde yönetememekle suçlar.

Bunun üzerine, Tanrı Bruce'a yanıt verir ve ona daha iyi bir iş yapıp yapamayacağını görmek için tüm güçlerini verir. Bruce, başlangıçta bu duruma inanamaz, ancak kısa süre sonra Tanrı'nın güçlerini kullanarak istediği her şeyi yapabileceğini fark eder.

Bruce, bu yeni güçlerini kötüye kullanmaya başlar ve başlangıçta her şeyi kendi çıkarı için kullanır. Ancak, zamanla, insanların gerçek ihtiyaçlarına odaklanmaya başlar ve onları mutlu etmek için güçlerini kullanır. Bu süreçte, Bruce hayatının anlamını ve gerçek değerini keşfeder.

Bu eğlenceli komedide, yönetmenliğini Liar, Liar'ın yönetmeni ve Nutty Professor'ın yazarı olan bir yetenek olan Jim Carrey'nin performansı göze çarpmaktadır. Carrey, karakteri Bruce Nolan'ı canlandırırken öngörülemeyen ve ne yapacağı kestirilemeyen bir performans sergiler.

Bu müthiş filmde, Jim Carrey'nin bir hafta boyunca Tanrı'yı oynadığı bu eğlenceli komediyi kaçırmayın.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Bruce Almighty

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?