Bu aşk Fazla Sürmez izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.7 IMDB Puanı 74 Görüntülenme

Bu aşk Fazla Sürmez izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Rose Byrne, Rafe Spall, Alex Macqueen
Nat ve Josh, bir parti sırasında tanışmalarının ardından, tamamen zıt kişiliklere sahip olsalar da son derece mutlu bir ilişki yaşayan bir çifttir. Nat, oldukça başarılı bir kariyere sahiptir ve bu başarısını sürdürebilmek için azimle çalışmaktadır. Öte yandan, yazar olan Josh ise başarı elde etmek için sürekli bir mücadele içindedir. Bu karakter farklılıklarına rağmen, çift ilişkilerini başarıyla devam ettirmekte ve nihayetinde evlenme kararı almaktadır.

Ancak, bu karar aileleri başta olmak üzere, arkadaşları ve yakın çevreleri tarafından olumsuz bir şekilde karşılanır. Herkes, Nat ve Josh'un bu evliliği bir yıldan daha uzun süre sürdüremeyeceklerine emindir. Nat ve Josh ise, eski sevgililerinin cazibesine veya çekici müşterilerinin karizmasına karşı gelerek evliliklerinin birinci yıldönümüne ulaşmak zorundadır.

Özet: Nat ve Josh, zıt kişiliklere sahip olmalarına rağmen mutlu bir ilişki yaşayan bir çifttir. Nat başarılı bir kariyere sahiptir ve Josh ise başarıya ulaşmak için mücadele etmektedir. Evlenme kararı aldıklarında çevrelerinden olumsuz tepkiler alırlar. Ancak çift, evliliklerinin birinci yıldönümüne kadar ayakta kalmak için mücadele etmek zorundadır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  I Give It a Year

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?