Büyük Mucize izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.5 IMDB Puanı 71 Görüntülenme

Büyük Mucize izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Drew Barrymore, John Krasinski, John Pingayak
Big Miracle (Büyük Mucize), gerçek bir hikayeden esinlenen, dünyanın dört bir yanındaki insanların yüreğini ısıtan bir film. Hikaye, Kuzey Kutup Dairesi'nde hızla oluşan buzullardan kurtarılmaya çalışılan bir gri balina ailesini konu alıyor. Küçük bir kasabada çalışan bir haber kanalı muhabiri olan Adam Carlson (John Krasinski) ve bir Greenpeace gönüllüsü olan Rachel Kramer (Drew Barrymore) ise bu mucizevi kurtarma operasyonunda bir araya gelen kişilerden ikisidir.

Adam, daha büyük bir piyasaya geçme hayaliyle Alaska'nın kuzey ucundan ayrılmak istemektedir. Ancak bir gün, kariyerinin en büyük haberini bulur ve dünyanın dikkatini çeker. Buzlarla kaplı bölgeye yaklaşan petrol şirketleri, devlet yöneticileri ve açgözlü gazeteciler arasında Adam'ı en çok endişelendiren kişi ise eski sevgilisi Rachel'dır.

Zaman hızla daralırken, Rachel ve Adam, yerli halktan oluşan sıradışı bir grupla birlikte çalışmaya başlar. Petrol şirketleri, Rus ve Amerikan orduları, balinaları kurtarmak için farklılıklarını bir kenara bırakır ve seferber olurlar. Bu noktada, dünyanın tüm dikkati kutup bölgesine çevrilmiştir ve tehlike altındaki bu hayvanları kurtarmak, düşman ülkeleri bir araya getirir ve kısa bir süreliğine Soğuk Savaş'a ara verilmesine yol açar.

Big Miracle, insanların gücünü ve birlikte çalışmanın önemini vurgulayan etkileyici bir film olarak karşımıza çıkıyor. Adam ve Rachel'ın öykü

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Big Miracle

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?