Gecenin İki Yüzü izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.8 IMDB Puanı 41 Görüntülenme

Gecenin İki Yüzü izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Joaquin Phoenix, Mark Wahlberg, Eva Mendes
1988 yılı Kasım ayında New York'ta, şehri etkisi altına alan bir yeni uyuşturucu türü ortaya çıkar ve bu, daha önce hiç görülmemiş bir suç dalgasına neden olur. Yeni yasalara uygun olarak hareket etmek zorunda olan polis, yeterli sayıda personel ve silah sahibi olmadığı için her ay iki polis kaybetmeye başlar. Şehirde acımasız bir savaş başlar ve suçlular ile suçsuz insanlar bir arada yer alır.

Bobby Green (Joaquin Phoenix) çapraz ateş altında kalmıştır. Brighton Beach'te, akıl hocası Marat Buzhayev'e (Moni Moshonov) ait olan bir Rus gece kulübünde müdür olarak çalışan Bobby, Buzhayev'in yeğeni Vadim Nezhinski (Alex Veadov) gibi gangsterlerin takıldığı bu dünyadan uzak durmaya ve kirli işlere karışmamaya çabalar. Rahatına düşkün olan Bobby, ahlak dışı bir yaşam tarzına sahip olmasına rağmen kız arkadaşı Amada'ya (Eva Mendes) tutkuyla bağlıdır ve Manhattan'da Buzhayev adına yeni bir gece kulübü açma hayalini kurmaktadır.

Öte yandan, Bobby'nin bu insanlardan sakladığı bir sırrı vardır. Polis Yüzbaşı Joseph Grusinsky (Mark Wahlberg), Bobby'nin abisi ve efsanevi Polis Şefi babaları Bert Grusinsky'nin (Robert Duvall) izinden gitmiştir. Bobby'nin babası ve abisiyle olan gergin ilişkisi, babası Bert'in onu hangi tarafta olacağına karar vermeye zorlayarak, bir kez daha sınanır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  We Own the Night

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?