Göçebe izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.8 IMDB Puanı 58 Görüntülenme

Göçebe izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Saoirse Ronan, Max Irons, Jake Abel
Dünyamız, görünmez bir düşman tarafından işgal edilmişti. İstilacılar, insanların bedenlerini ele geçiriyor ve zihinlerini kontrol altına alıyordu. Bu istilacılar için sahiplik yapan insanların bedenleri dışarıdan değişmemiş gibi görünse de, zihinlerindeki kimlikler siliniyordu. Bu durumda neredeyse herkes teslim olmuştu.

Ancak aralarından birkaç vahşi insan hala direniyordu ve Melanie, bu direnişin son temsilcilerinden biriydi. Yakalandığında ise sonunun geldiğine inanıyordu. Melanie'nin bedenine yerleşen bir istilacı ruh, insan bedeni içinde yaşamanın getirdiği zorluklar hakkında uyarılmıştı: Yoğun duygular, hislerin güçlü etkisi ve canlı anılar.

Ancak Göçebe'nin beklenmedik bir zorlukla karşılaşmasıyla işler değişir: Melanie'nin zihninden vazgeçmeyi reddetmesi. Göçebe, geri kalan insanların nerede olduğunu öğrenmek için Melanie'nin düşüncelerinin derinliklerine inmeye çalışır. Ancak Melanie'nin zihninde gördüğü tek şey, hala saklanan insan olan Jared'ın hayalidir. Bedeninin arzularına karşı koyamayan Göçebe, bu adama karşı özlem duymaya başlar.

Dış güçler, Göçebe ve Melanie'yi istemese de bir araya getirir ve sevdikleri adamı bulmak için tehlikeli ve belirsizliklerle dolu bir maceraya atılırlar. Bu yolculukta onları bir arada tutan tek şey, ortak bir hedefe sahip olmalarıdır. Ancak bu macerada ne tür zorluklar

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Host

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?