Güçlüler Bölgesi (1997) izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7 IMDB Puanı 54 Görüntülenme

Güçlüler Bölgesi (1997) izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Sylvester Stallone, Harvey Keitel, Ray Liotta
Freddy Heflin, New York'un hemen dışındaki küçük bir kasabanın şerifi olarak görev yapmaktadır. Polislerin her zaman hayranlık duyduğu ancak aralarına katılamadığı Freddy, sağır bir kulağa sahip olması nedeniyle polis memurluğunda yetersiz görülmüş ve sadece şerif olabilmiştir. Polislerle birlikte huzur ve güven dolu bir ortamda yaşanan her şey oldukça olumludur.

Bir gece, genç polis memuru Murray, eve dönerken iki gencin arabasını takibe alır. Ancak kendisine silah doğrultan gençleri öldürmek zorunda kalır. Ancak öldürdüğü ikilinin yanında silah bulunmaması nedeniyle, üç gün öncesine kadar kahraman olarak tanınan Murray, şimdi suçlu olarak görülmektedir. Kasabayı yöneten polislerden Ron, olayı örtbas etmek için çabalara başlar.

Bu olaydan sonra iç ilişkiler departmanından Moe, kasabaya araştırma yapmak için gelir ve Freddy'den yardım ister. Profesyonel bir yazı editörü gibi davranmanı istediğim için bu film özetini yeniden, paragraflara ayırmadan özgün bir şekilde Türkçe olarak yeniden yapılandırabilir misin?

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Cop Land

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?