Hesaplaşma izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.3 IMDB Puanı 71 Görüntülenme

Hesaplaşma izle

Oyuncular:

Josh Duhamel, Anthony Hopkins, Al Pacino
Ben Cahill, New Orleans'da saygın bir hukuk firmasında genç ve hırslı bir avukat olarak çalışmaktadır. Acil servis doktoru olan Charlotte ile evlidir. Ancak Charlotte'un düşük yapması, her ikisinin de kariyerlerine odaklanması ve birbirlerinden uzaklaşmalarına neden olur. Ben, hukuk firmasında daha fazla çalışıp büyük davalar alır ve bu davaları kazanır. Başarılı oldukça, Charlotte'dan uzaklaşmaya başlar.

Ben'in üniversiteden eski kız arkadaşı Emily Hynes, beklenmedik bir şekilde hayatına girer. Emily, ilaç endüstrisinin dev bir firmasında çalışmakta ve şirketin CEO'suyla ilişki yaşamaktadır. Ancak milyarder erkek arkadaşı tarafından sürekli ihmal edildiği için üzgün ve yalnız hissetmektedir. Emily, Ben'e ilaç şirketi ve CEO'suna zarar verecek gizli bilgileri vermeyi teklif eder.

Bu dava, hukuk firması için altın bir fırsattır. Ben, kıdemli ortak Charles Abrams'a durumu anlatır. Bu davanın, Ben'e firma içinde ortaklık şansı sunacağını söyler. Abrams, bu davayı kabul eder ve Ben'i kanıtın kaynağı konusunda uyarır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Misconduct

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?