İyi bir yıl izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.9 IMDB Puanı 48 Görüntülenme

İyi bir yıl izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Russell Crowe, Abbie Cornish, Albert Finney
Max Skinner, kendine güvenen ve burnu havada bir borsacıdır. Londra borsasında spekülasyonlar yaparak büyük paralar kazanır. Son zaferiyle birlikte birçok rakibini büyük zararlara uğratır. Max'in zafer felsefesi, kazanmanın en önemli şey olduğu ve hayatta başka hiçbir şeyin değeri olmadığıdır.

Ancak büyük zaferin ardından Max, Fransa'da yaşayan büyük amcasının öldüğü haberiyle üzülür. Henry Amca, Max'ın en yakın akrabasıdır ve Max'ın çocukluğu onun hatıralarıyla doludur. Max, hem eksantrik amcasıyla dolu çocukluk anılarını hatırlarken hem de şatoda nasıl bir yaşamın olacağı hakkında araştırmalar yapar. Londra'da bekleyen geleceği değişecektir ve belki de her şeyden vazgeçmek zorunda kalacaktır. Kendi şirketi, onu suçlu ve sorumlu görür.

Şatonun otuz yıllık emektarı Francis Duflot ve karısı Ludivine ile bir anlaşma yapar. Şatoyu ve bağları satarlarsa onlara haklarını verecektir. Birlikte şatoyu restore etmeye başlarlar. Ancak Duflot, şatonun başka birinin eline geçmesini istemez, çünkü çocukları gibi baktığı üzümler başkasının olmasını istemez.

Max, bulutlu geleceğinden kaçmak ve bu muhteşem güzellikteki şatodan yeni bir kazanç elde etmek isterken, beklenmedik bir akrabası ortaya çıkar. Kaliforniya'lı bir kız olan Christie Roberts, amcasının gayri meşru kızı olduğunu iddia eder. Max, şatonun gizli z

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  A Good Year

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?