Kara büyü izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.6 IMDB Puanı 69 Görüntülenme

Kara büyü izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Alison Lohman, Justin Long, Ruth Livier
Los Angeles'ta yaşayan Christine Brown, bir ev kredisi uzmanıdır ve mesleğinde hırslı ve tutkuludur. Yakışıklı erkek arkadaşı Clay Dalton ile birlikte hayatı istediği gibi gitmektedir. Ancak, Bayan Ganush adında esrarengiz biri bankaya gelir ve aldığı konut kredisinin vadesini uzatmasını talep eder.

Christine, bu talep karşısında kararsız kalır. İçgüdülerini dinleyip yaşlı kadına istediği süreyi vermek mi yoksa patronunu etkilemek için talebi reddetmek mi daha doğru olacaktır? Christine, ikinci seçeneği tercih eder ve ikramiyesini alabilmek için Bayan Ganush'u zor durumda bırakarak evden tahliye edilmesi için talimat verir.

Ancak, yaşlı kadın intikam hırsıyla dolup Christine'e Lamia adıyla bilinen güçlü bir büyü yapar. Bu durumda Christine'in hayatı cehenneme döner. Şeytani güçlerin saldırıları ve erkek arkadaşı tarafından yanlış anlaşılmasıyla Christine'in ruhu ebedi bir lanete hapsolur. Ruhunu kurtarmak için Christine, Rham Jas adlı bir kahine başvurur.

Kahin, Christine'in hayatını normale döndürebilmek için büyüyü tersine çevirecek çılgınca bir süreç başlatır. Ancak, şeytani güçler giderek yaklaşır ve Christine bir karar vermek zorunda kalır: Lanetten kurtulmak için ne kadar ileri gidecektir?

Bu film, Christine'in lanetten kurtulma mücadelesini anlatan bir hikayedir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Drag Me to Hell

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?