Kara Yılan İnliyor izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.9 IMDB Puanı 98 Görüntülenme

Kara Yılan İnliyor izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Christina Ricci, Samuel L. Jackson, Justin Timberlake
Lazarus (Samuel L. Jackson), geçmişte blues çaldığı günleri geride bırakmıştır. Evlenerek hayatının kadınını bulduğuna inanmış ve blues şarkılarını bırakmıştır. Ancak karısının ihanetiyle yıkılan Lazarus, sadece hayallerini değil, ruhunu da kaybetmiştir. Kaybettiği huzuru yeniden bulmak için gitarı ve blues şarkılarına sığınır. Ancak hayatı, genç ve travmatize bir kadın olan Rae (Christina Ricci) ile karşılaşana kadar değişir.

Rae, şiddet görmüş ve asfalt kenarında yarı çıplak şekilde terk edilmiş halde bulunur. Lazarus, onu bulduğunda ölümün eşiğindedir. Tanrı korkusuyla dolu olan Lazarus, bu genç kadını sağlığına kavuşturmaya çalışırken onun aslında kendi hayatını mahvetmiş bir sokak fahişesi olduğunu öğrenir. Rae'nin anksiyete ve ruhsal rahatsızlığı vardır.

Çocukluğunda tecavüze uğrayan ve annesi tarafından terk edilen Rae, telefon defterindeki erkekler tarafından kullanılan bir kadındır. Ronnie'ye (Justin Timberlake) umut bağlamıştır, ancak Ronnie askere gitmek zorunda kalır ve Rae'nin son umudu da söner. Uyuşturucu bağımlısı olan Rae, hayatta kalmak için her istediğini vermek zorunda olduğunu düşünmektedir. Ancak Lazarus'la karşılaşmasıyla her şey değişir.

Lazarus, Rae'yi kurtarmaya ve onu şeytani duygulardan arındırmaya karar verir. Ancak bunu yaparken kendi intikam duygularını da dışa vurur. Genç kadını radyatö

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Black Snake Moan

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?