Karantina izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.9 IMDB Puanı 104 Görüntülenme

Karantina izle

Oyuncular:

Jennifer Carpenter, Steve Harris, Columbus Short
Televizyon reality programı için çalışan muhabir Angela Vidal ve kameramanı Scott, Los Angeles itfaiyesinde gece vardiyasına katılmak üzere birkaç itfaiyeciyle birlikte görevlendirilir. Diğer insanların uyuduğu bir zamanda çalışan insanları konu alan bu program için, onlar olaylı bir gece geçirmeye hazırlanır. Ancak, bir acil yardım çağrısı üzerine şehir merkezindeki küçük bir apartmana yönlendirilirler. Polis memurları, apartmanın üçüncü katından gelen ürkütücü çığlıklar nedeniyle olay yerine gelmiştir. Karşılarına çıkan bu flaş haberle birlikte, Angela ve Scott her şeyi kaydetmeye karar verirler.

Binaya girdiklerinde, karanlıkta tek başına duran bir kadın görürler. Kadının üstü başı kan içindedir ve zor nefes alıp vermektedir. Hasta gibi görünmektedir. Bir polis memuru yardım etmek için kadına yaklaştığında, kadın ona dişleriyle saldırır.

Çevrede bulunan diğer insanlar, kadını durdurup polis yardımı çağırmaya çalışır. Ancak, binadan çıkmaya çalıştıklarında, apartman HKÖM tarafından karantinaya alınmıştır. Tüm çıkışlar kapatılmış ve ağır silahlı görevliler tarafından kontrol altında tutulmaktadır. Telefon, internet, televizyon ve cep telefonu bağlantıları kesilmiştir. Yetkililer içerde hapis kalanlara bir açıklama yapmazlar. Apartman sakinleri kısa sürede paniğe kapılır. Olan bitene anlam vermeye çalışırken, birbirlerine destek olmak zorunda kalırlar.

Bir süre sonra, üst katlardan bir çığlık duy

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Quarantine

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?