Küçük gün ışığım izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.8 IMDB Puanı 81 Görüntülenme

Küçük gün ışığım izle

Oyuncular:

Steve Carell, Toni Collette, Greg Kinnear
Küçük Gün Işığım, geleneksel kalıplardan sıyrılan bir Amerikan yol komedisi olarak bilinir. Film, alışılmışın dışında bir anlatım dili kullanarak küstah bir hiciv sunmasının yanı sıra derin insani mesajlar da içermektedir. Bu özelliği sayesinde film, uluslararası festivallerde ve Oscar Ödülleri'nde dikkat çekmiştir.

Hoover ailesi, her biri denemekten yılmayan ve sıcak insanlardan oluşur. Baba Richard, umutsuzca iyimser bir motivasyona sahip bir konuşmacıdır. Yıllarca kendi geliştirdiği bir programı satmak ve başarılı olmak için uğraşmıştır, ancak başarıyı yakalayamamıştır. Anne Sheryl, ailesinin egzantrik sırlarıyla yoğrulmuş bir karakterdir, özellikle erkek kardeşinin sırlarıyla ilgilenmektedir. Ayrıca genç Hoover'lar da bu ailede yer alır. Gözlüklü, hafifçe tombul ve son derece zeki olan Olive, bir çocuk güzellik yarışmasında birincilik hayal etmektedir. Ağabeyi Dwayne ise dünyaya kızgındır, Nietzsche hayranıdır ve savaş pilotu olmak istemektedir. Büyükbaba ise söyleyecek çok sözü olan, tecrübeli bir karakterdir, ancak başı beladan kurtulmamaktadır.

Aile, bir Volkswagen minibüsüne binerek en küçük üyelerinin hayalini gerçekleştirmek için California'ya doğru bir yolculuğa çıkar. Bu üç günlük traji-komik yolculuk, sürprizlerle dolu olup aile fertlerinin hayal bile edemeyeceği bir sona ulaşac

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Little Miss Sunshine

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?