Ninja Kaplumbağalar 4: Ölümsüz izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.2 IMDB Puanı 121 Görüntülenme

Ninja Kaplumbağalar 4: Ölümsüz izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Patrick Stewart, Mako, Chris Evans
New York'ta tuhaf olaylar meydana gelmektedir. Gölgeler hızla yerinden kalkıp bir başka yere geçerken, garip yıldız haritaları ortaya çıkıyor ve şehre saldıran yaratıklar herkesi korkutuyor. Acaba zengin endüstri imparatoru Max Winters'ın bu olaylarla bir ilişkisi var mı?

Ninja Kaplumbağalar, son maceralarında düşmanları Shredder'ı yenip öldürdükten sonra ayrı yollara sapmışlardı. Leonardo, ustaları Splinter'ın isteği üzerine bir dünya turuna çıkmıştı ve bilinmeyen bir yerde ortadan kaybolmuştu. Raphael, gece vakti adi suçluların peşine düşen, başına buyruk, maskeli bir kahramana dönüşmüştü. Michaelangelo, partilerde çocukları eğlendirirken, Donatello ise bir teknik destek hattında çalışmaya başlamıştı.

Bu sırada, usta Shredder New York'ta tuhaf olayların yaşandığını fark etti. Zengin iş adamı Max Winters, bir teknoloji şirketinin sahibi olarak antik çağlardan kalan bir orduyu yeniden canlandırarak dünyayı ele geçirme amacını taşımaktadır. Dahası, Shredder'ın izini süren Karai ve Foot Klanı da ona destek vermektedir.

Ninja Kaplumbağalar, kötülüklere karşı tek yumruk halinde savaşabilmek için eski dostları April ve Casey Jones'un yardımına başvurmak zorundadır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  TMNT

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?