On Bin Aziz izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.9 IMDB Puanı 106 Görüntülenme

On Bin Aziz izle

Oyuncular:

Ethan Hawke, Asa Butterfield, Hailee Steinfeld
Asa Butterfield'ın başrolünde yer aldığı Ender's Game (2013) ve Hugo (2011) filmlerinin genç yıldızı olduğu bu filmde, Jude adında bir genç çocuğun babasının terk etmesiyle başlayan hikaye New York'ta geçiyor. Jude, henüz 9 yaşındayken babası evi terk eder ve bu olay Jude'nin hayatını derinden etkiler.

Lise çağlarında annesi, kız kardeşi ve en yakın arkadaşı Teddy ile Vermont eyaletinde sakin bir hayat süren Jude, New York'ta yaşayan babasının sevgilisinin kızı Eliza'nın bir günlük ziyaretiyle birlikte hayatı değişir. Bu ziyaret, birçok kişinin hayatını olumsuz yönde etkiler ve Jude zor bir süreç yaşar. Bunalıma giren Jude, sonunda New York'a giderek babasıyla yaşamaya başlar.

New York'ta, hardcore punk müziği yapan bir grupla tanışan Jude, uyuşturucudan uzak temiz bir yaşam sürmeyi öğrenir ve Eliza'nın sorunlarıyla ilgilenir. Film, komedi, drama ve müzik türlerinde yer aldığı IMDB'de belirtilse de müzik filmde oldukça az kullanılmıştır. 10.000 Saints, aynı adı taşıyan romandan sinemaya uyarlanmıştır.

Yukarıdaki paragraflarda, Asa Butterfield'ın başrolde yer aldığı Ender's Game (2013) ve Hugo (2011) filmlerine referans verilerek Jude'nin hayatının New York'ta nasıl değiştiği anlatılmaktadır. Jude'nin babasının terk etmesiyle başlayan hikaye, Eliza'nın ziyaretiyle daha da karmaşık hale gelir ve Jude'nin New York'taki deneyimleri üzerinden gençlik dönemine odaklan

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  10,000 Saints

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?