Oyuncu izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.7 IMDB Puanı 61 Görüntülenme

Oyuncu izle

Oyuncular:

Gerard Butler, Michael C. Hall, Ludacris
Gamer, yakın gelecekte "Zihin Kontrol Teknolojisi"nin tehlikeli bir gerçeklik haline geldiği bir dünyayı konu alan çarpıcı bir aksiyon gerilim filmidir. Film, toplumdan izole bir yaşam süren milyarder Ken Castle'ın (Michael C. Hall) yarattığı en tartışmalı oyun biçimi olan "Slayers"ı odak noktasına alır. "Slayers", milyonlarca insanın en derin arzularını ve fantezilerini tüm dünyanın önünde sergileyebilmesine imkan sağlayan ve son derece popüler hale gelen bir çok oyunculu online oyunudur. Ancak, oyun giderek korkunç bir boyut kazanmaktadır. İnsanlar artık başka insanları kontrol edecektir.

Bu geniş çaplı online oyundaki en ünlü ve kahraman oyuncu ise "Slayers"ın yıldızı ve kült figürü olan Kable'dır (Gerard Butler). Ancak Kable, kendi başına hareket etmemektedir. Genç rock yıldızı Simon, Kable'ı kontrol ederek onu her hafta zaferden zafer kazandırmaktadır. Ailesi alınıp hapsedilen ve zorla savaşmaya zorlanan Kable, oyunun kontrolünden kaçabilmek ve hayatta kalmak zorundadır. Kendi özgür iradesini ve kimliğini yeniden kazanmak, karısını, ailesini ve insanlığı Castle'ın acımasız teknoloji spiralinden kurtarmak için mücadele etmelidir.

Gamer, dikkat çekici orijinal konusuyla ve zihin kontrol teknolojisinin tehlikelerini vurgulamasıyla ön plana çıkan bir film olarak karşımıza çıkar. Bu film, heyecan dolu aksiyon sahneleriyle birlikte izleyiciyi düşünd

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Gamer

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?