Özgürlük savaşçısı izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
3.8 IMDB Puanı 48 Görüntülenme

Özgürlük savaşçısı izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Jason Statham, Ron Perlman, Ray Liotta
Jason Statham'ın canlandırdığı bir karakter olan Çiftçi'nin hayatı, Stonebridge adlı köylerinin bir Krug çetesi tarafından yağmalanması, oğlunun öldürülmesi ve karısının kaçırılmasıyla tamamen altüst olur. Bir zamanlar huzur içinde yaşayan bu adam, karısını kurtarmak için akıl hocası Norick ve kayınbiraderi Bastian ile birlikte Krug çetesinin peşine düşer.

Krug çetesi, kırsal bölgeleri yağmalarken, Kralın büyücüsü Merick gerçek gücün arkasında eski rakibi, güçlü ve acımasız büyücü Gallian'ı keşfeder. Gallian, Kral Konreid'i tahttan indirip kendi kuklası olan Duke Fallow'u tahta geçirmeyi planlamaktadır.

Kralın ordusu Krug çetesiyle yüzleşmek için ilerlerken, Çiftçi ve arkadaşları sessizce Ehb dağındaki geçitleri kullanarak ilerlemeye başlarlar. Ancak gece baskını sırasında Norick ve Bastian ele geçirilir ve Çiftçi kendi hayatını zor kurtarır.

Karısını ve arkadaşlarını kurtarmak için Çiftçi çaresiz bir şekilde Kralın ordusuna katılır. Olağanüstü kahramanlık hareketleri, Gallian ve Merick'in dikkatini Çiftçi'nin sadece bir çiftçi olmadığına çeker. Son karşılaşmada Ehb'in kaderi Çiftçi'nin ellerindedir, ya Gallian'ı yenecek ya da kötü büyücünün tüm toprakları ele geçirmesine izin verecektir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?