Rambo 3 (1988) izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.8 IMDB Puanı 44 Görüntülenme

Rambo 3 (1988) izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Sylvester Stallone, Richard Crenna, Marc de Jonge
Vietnam gazisi ve eski Yeşil Bereli John Rambo, savaş sonrasında inzivaya çekilmiş ve para karşılığı dövüşerek budistlere yardım etmektedir. Albay Trautman, eski komutanı olarak Rambo'yu tekrar yardıma çağırır. Sovyet işgalindeki Afganistan'da, ABD'nin desteklediği mücahitlerle birlikte savaşması gerekmektedir.

Rambo başlangıçta teklifi reddeder, çünkü devlet tarafından tekrar kullanılmaktan korkar. Ancak Trautman Afganistan'a gider ve Ruslar tarafından kaçırılıp işkence görür. Bu olay Rambo'yu harekete geçirir ve Afganistan'a gider. Rusların yerel halka yönelik zulmünü görünce, savaşın tekrar başlaması kaçınılmaz olur.

Rambo 3, İlk Kan gibi öncü bir filmi suistimal etmekle kalmaz, aynı zamanda Rusya'nın Afganistan'dan çekilmeye başladığı bir dönemde politik olarak yanlış bir başlangıç yapar. Bu film, inandırıcılıktan uzak bir şekilde, Rusya'nın Afganistan'daki eylemlerini ele alır.

Film, Rambo'nun Afganistan'daki mücadelesini anlatırken, politik bir boyut da taşır. Rambo'nun cesur ve kahramanca mücadelesi, izleyicilere savaşın gerçek yüzünü gösterir ve adalet için savaşmanın önemini vurgular.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Rambo III

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?