Rambo 4: John Rambo izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7 IMDB Puanı 47 Görüntülenme

Rambo 4: John Rambo izle

Oyuncular:

Sylvester Stallone, Julie Benz, Matthew Marsden
John Rambo, artık kuzey Tayland'da yaşayan bir bot işletmecisi olarak Salween Nehri üzerinde çalışmaktadır. Tayland-Burma sınırında devam eden uzun süreli Burma-Karen mücadelesi 60. yılını kutlarken, Rambo savaşa karışmaktan ve asilerin veya barış gönüllülerinin peşinden gitmekten uzak, basit bir yaşam sürmektedir.

Ancak, bir grup insan hakları misyoneri, Amerikalı bir nehir rehberi olan John Rambo'yu bulmak için gelince her şey değişir. Sarah ve Michael Bennett, Burma ordusunun mülteci kamplarına yönelik mayın döşediğini ve bu nedenle karayoluyla seyahat etmenin son derece tehlikeli hale geldiğini anlatır. Rambo'dan istedikleri, Salween Nehri boyunca rehberlik yapması ve misyonerlerle birlikte tıbbi malzemeleri ve gıda desteğini sağ salim Karen kamplarına ulaştırmasıdır. Başlangıçta bu teklifi reddeden Rambo, sonunda Sarah, Michael ve ekibiyle birlikte yola çıkar...

Not: Bu özet, yapay zeka tarafından değil, bir yazı editörü tarafından özgün bir şekilde Türkçe olarak yeniden yapılandırılmıştır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Rambo

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?