Ruhlar Bölgesi: Bölüm 2 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.5 IMDB Puanı 83 Görüntülenme

Ruhlar Bölgesi: Bölüm 2 izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Patrick Wilson, Rose Byrne, Barbara Hershey
İlk filmde başladığımız hikayeyi anlatmaya devam etme fırsatı bulduğumuz için çok heyecanlıyız. Birinci filmde yarattığımız karakterleri gerçekten seviyorum. Aynı oyuncu kadrosu ve yapım ekibiyle yeniden bir araya gelmek harika bir his. Eve döndüğünüzde ailenizin sizi karşılaması gibi bir duygu. Ancak başarılı bir ilk film olması bizi hazırlıksız yakalamıştı, bu yüzden biraz da korkutucu bir yanı var.

İlk kez bir devam filmi yöneten Wan, "İlk filmde yarattığımız hikaye devam etme şansı bulmak gerçekten heyecan verici. İlk filmde yarattığımız karakterleri seviyorum; aynı oyuncu kadrosu ve yapım ekibiyle yeniden birlikte çalışmak da harika. Eve döndüğünüzde ailenizin sizi karşılaması gibi. Ama korkutucu bir yanı da var çünkü ilk filmin başarısı hepimizi hazırlıksız yakalamıştı" diyor.

Whannell ise şunları ekliyor: "Bir korku filmi için harika bir fikir. 'Niye kimse astral seyahati kullanmadı?' diye sorduk durduk. Bu, gerçekten heyecanlandığımız bir şeydi - yani, daha önce kullanılmadığını düşündüğümüz bir fikir ya da konsept olması. Astral seyahati başka hiçbir filmde görmemiştik." Wan ve Whannell, daha önce kullanılmış bir diğer konsept olan zamanda yolculuğu da kullanmışlar, ki bu korku türünde nadir görülen bir tema. Film, Lambert ailesinin peşindeki kötülüğün kökeninde yatan sinsi olayları açığa çıkarm

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Insidious: Chapter 2

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?