Sadece Aşıklar Hayatta Kalır izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.2 IMDB Puanı 62 Görüntülenme

Sadece Aşıklar Hayatta Kalır izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Tilda Swinton, Tom Hiddleston, Mia Wasikowska
Eve ve Adam, insanoğlunun tarihinde uzun süredir var olan ve bu nedenle birçok şeye olan inançlarını yitiren iki ölümsüz aşıktır. İkisi de depresif vampirlerdir. Adam, iflas etmiş ve büyük ölçüde terk edilmiş bir hayalet şehir olan Detroit'te yaşar. Tüm zamanını müziğe ve dinlemek istemeyen şarkılara ayırır. Başarılı bir müzisyen olmasına rağmen, karamsar ve depresif bir vampirdir. Eve ise uzun bir süredir Fas'ın Tanger şehrinde yaşamaktadır. Orada farklı bir kültürün içinde nefes alır.

Eve, Adam'ı ziyaret ettiği bir zamanda beklenmedik bir şekilde kız kardeşi Ava da ortaya çıkar. Ava, daha önce sadece bela getirmiş olsa da, bu sefer işleri daha karmaşık hale getirir. İnsanlığın, bilinçli bir şekilde kendi kaderini belirlediği gibi görünen bir tablo, Eve ve Adam'ın penceresinden karamsar görünebilir. Ancak onlar, her zaman tutunabilecekleri bir umut ışığı bulurlar.

Lütfen bu film özetini paragrafsız bir şekilde yeniden yapılandırır mısınız? Profesyonel bir yazı editörü gibi davranmanızı rica ediyorum. Film özetinin sonuna yapay zeka tarafından yazıldığıyla ilgili bir açıklama eklemenizi istemiyorum.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Only Lovers Left Alive

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?