Sevimli Ejderha: Kokonat (3D) izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.6 IMDB Puanı 99 Görüntülenme

Sevimli Ejderha: Kokonat (3D) izle

Oyuncular:

Sarah Alles, Sabine Falkenberg, Gudo Hoegel
Oya Küçümen'in seslendirdiği "Sevimli Ejderha Kokonat", arkadaşlık ve cesaretin önemini vurgulayan heyecan dolu bir macerayı konu alıyor. Film, 3 boyut seçeneğiyle seyircilerle buluşuyor.

Kokonat, genç ve henüz uçamayan bir ejderhadır. Ejderhaların ateş püskürmelerini sağlayan "ateş otu"nu koruma görevi ona verilir. Ancak bir hırsız, Kokonat'ın anlık dikkatsizliğinden faydalanarak ateş otunu çalar ve kaçar. Ateş otunu geri almak için Kokonat, obur Oskar ve kirpi Matilde gibi arkadaşlarını da yanına alarak yola çıkar. Bu yolculuk sırasında Kokonat, diğer ejder türlerinin ateş püsküren ejderhalardan hoşlanmadığını fark eder ve oldukça şaşırır.

Ateş püskürmek, ejder dünyasında çok özel bir yetenek gibi görünse de aslında popüler değildir. Ejder Adası'nın yanardağı uzun bir süredir uykudadır ve patlamaya başladığında adayı lavlar kaplamaya başlar. Kokonat, cesaretini toplayarak ateş otunu geri almak için mücadele etmek zorunda kalır. Kahramanımız, ejder türlerini bir araya getirerek adayı yok olmaktan kurtarmayı başarabilecek midir?

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Der kleine Drache Kokosnuss

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?