Sıcak Kalpler izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.8 IMDB Puanı 61 Görüntülenme

Sıcak Kalpler izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Nicholas Hoult, Teresa Palmer, John Malkovich
Zombiler insanları sever, özellikle beyinlerini. Ancak R, diğer zombilerden farklıdır. Diğerleri gibi hırıldayan ve ağzı sulanan bir canavar değildir. R, içinde hala bir canlılık hissi taşımaktadır. Zombiler şehirde dolaşırken, bir sonraki aşama olan tehlikeli "Boney"lerden korkarak hayatta kalmaya çalışırlar.

Bir gün R ve en iyi arkadaşı M, şehre yiyecek bulmak için giderler. Orada R, güzel bir kadın olan Julie'yi görür. R, Julie'yi diğer zombilerden ve Boney'lerden korumaya karar verir ve onu bir 747 uçağındaki yıkık dökük evine saklar. Julie korkmuştur, ancak R'nin güven veren homurdanmaları onu sakinleştirir. R, Julie'yi korumak için insan eti yemeyi reddeder, konuşmasını düzeltir ve daha insan gibi davranmaya başlar. Julie, R'nin farklı biri olduğunu fark eder.

Ancak Julie, Boney'lerle yaşanan olaylar ve babasının onu bulmak için çaba sarf etmesi nedeniyle sonsuza kadar saklanamayacağını anlar. Bu yüzden R'yi geride bırakarak evden ayrılır. R, Julie'yi tekrar görmek için saçlarını tarar, daha dik durmaya çalışır ve şehir muhafızlarını atlatabilmek için normal bir insan gibi davranır. Eğer zombilerin bile değişebileceğini kanıtlayabilirse, belki Julie ile bir şansı olabilir. Ancak öfkeli Boney'lerin saldırması ve Julie'nin babasının R ve arkadaşlarını öldürmek istemesi her şeyi değiştirir ve ölülerle canlılar arasında bir savaşa yol

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Warm Bodies

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?