Sihirli dadı izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.6 IMDB Puanı 95 Görüntülenme

Sihirli dadı izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Emma Thompson, Colin Firth, Angela Lansbury
Bay Brown, eşini bir yıl önce kaybetmiş ve yedi yaramaz çocuğuyla yalnız kalmıştır. Babalarını delirtmek için her türlü yaramazlığı yapan bu çocuklara göz kulak olacak bir dadı bulmak neredeyse imkansızdır. Ayrıca maddi olarak da sıkıntı içindedir ve çocuklarına bakabilmek için para yardımı aldığı hala bayan Adelaide, evlenmesini şart koşmuştur. Aksi takdirde biriken borçlarını en sert şekilde ödeteceğini söylemiştir. Çaresiz Bay Brown, sihirli bir dadının geleceği günü beklemekten başka bir şey yapamaz.

Çocukların evi savaş alanına çevirdiği bir gece, kurtarıcı dadı McPhee tam zamanında yetişir. Kendine özgü taktikleriyle kısa sürede çocukları uslandırmayı başarır, en büyükten en küçüğüne kadar. Ancak sihirli değneği olmasaydı, ne yaramazlar düzelecekti ne de Bay Brown muradına erecekti.

Her şey yolunda giderken dadının sırrı evdekileri şüpheye düşürür. Eve geldiği ilk zamanlarda söylediği şifreli sözler zamanla anlaşılır ve gizemini yitirir. Çocuklar, onu sevdikçe korkunç derecede çirkin olan yüzü değişir ve güzeller güzeli bir kadına dönüşür. Ancak görevi, çocuklar onu kabul ettiği zaman sona erecektir. Peki ya çocuklar, dadılarından vazgeçmek istemezse neler olur?

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Nanny McPhee

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?