Tetikçi 2: Yüksek Gerilim izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.1 IMDB Puanı 95 Görüntülenme

Tetikçi 2: Yüksek Gerilim izle

Oyuncular:

Jason Statham, Amy Smart, Clifton Collins Jr.
2006 yılında yayınlanan aksiyon filmi "CRANK"te, suikastçı Chev Chelios (Jason Statham) damarlarında dolaşan ölümcül bir zehirle mücadele etmek zorunda kalır. 24 saat boyunca dövüşerek, öldürerek ve adrenalin seviyesini yüksek tutarak hayatta kalmaya çalışır. Şimdi, serinin devam filmi olan "TETİKÇİ 2: YÜKSEK GERİLİM / CRANK HIGH VOLTAGE"da, Chev, önceki filmde hayatta kalmayı başarmıştır ve yeni bir güne uyanmaktadır.

İkinci film, ilk filmin bıraktığı yerden tam olarak devam eder. Chev, Los Angeles sokaklarında gerçekleştirdiği ölümcül atlayıştan kurtulur, ancak hemen ardından gizemli bir Çin mafyası tarafından kaçırılır. Üç ay sonra gözlerini açan Chev, kalbinin ameliyatla çıkarıldığını ve yerine düzenli olarak elektrik takviyesi gerektiren pilli bir cihazın takıldığını fark eder.

Chev, tutsak olduğu yerden tehlikeli bir şekilde kaçar ve bir kez daha kaçmaya başlar. Bu sefer karizmatik Meksika çete lideri El Huron (Clifton Collins, Jr.) ve Çin Suç Örgütü'nün lideri 100 yaşındaki Poon Dong (David Carradine) tarafından kovalanmaktadır. Chev, tıbbi yardım için Doktor Miles'a (Dwight Yoakum) başvurur ve arkadaşı Kaylo'nun ikiz kardeşi Venus'tan (Efren Ramirez) destek alır. Kız arkadaşı Eve'le (Amy Smart) tekrar bir araya gelen Chev, gerçek kalbini bulmayı ve onu çalanlardan intikam

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Crank: High Voltage

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?