Umudunu Kaybetme izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8 IMDB Puanı 123 Görüntülenme

Umudunu Kaybetme izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Will Smith, Thandiwe Newton, Jaden Smith
Umudunu Kaybetme filmi, Chris Gardner (Will Smith) adında bir baba karakterini merkezine alır. Chris, ailesini bir arada tutmaya çalışan cesur bir adamdır. Ancak, beş yaşındaki oğlu Christopher'ın (Jaden Christopher Syre Smith) annesi (Thandie Newton), maddi zorluklar nedeniyle sürekli baskı altında olduğundan direncini kaybetmeye başlar. Sonunda, dayanamayacağını anlayan annesi, istemeye istemeye evi terk eder.

Artık tek başına bir baba olan Chris, ailesini geçindirmek için her türlü çabayı gösterir. Bildiği tüm satış becerilerini kullanarak daha iyi kazandıran bir iş arayışına girer. Şans eseri prestijli bir borsa şirketinde stajyerlik fırsatı bulur ve ücret almasa da, programın sonunda iş ve parlak bir gelecek elde edeceğini umarak kabul eder.

Parasal güvencesi olmayan Chris ve oğlu, kısa süre sonra oturdukları daireden çıkartılırlar ve evsiz kalırlar. Düşkünler evi, otobüs durağı, tuvalet gibi yerlerde gecelemek zorunda kalırlar. Ancak, tüm bu zorluklara rağmen Chris, babalık görevini sevgi ve özenle yerine getirir. Oğlu tarafından duyulan sevgi ve güveni, karşılaştığı tüm engelleri aşmak için kullanır.

Umudunu Kaybetme, insanın içindeki gücün, sevginin ve azmin ne kadar büyük bir etki yaratabileceğini anlatan bir hikayedir. Chris Gardner'ın zorluklarla dolu hayatı, izleyiciye hayata dair önemli bir ders verir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Pursuit of Happyness

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?