Yaşam Savaşı (1992) izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.4 IMDB Puanı 31 Görüntülenme

Yaşam Savaşı (1992) izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Emilio Estevez, Mick Jagger, Rene Russo
Otomobil yarışçısı Alex Furlong (Emilio Estevez), yarış sırasında korkunç bir kazaya karışır ve ölüm tehlikesiyle baş başa kalır. Ancak, kazadan sadece birkaç saniye önce, 21. yüzyıldan gelen korsanlar tarafından kaçırılır. Bu korsanların lideri Victor Vacendak (Mick Jagger), gelecekte yaşayan zengin müşterilere sağlıklı bedenler bulmayı amaçlamaktadır. Alex, kokpitinden çalındıktan sonra, 2009 yılına getirilerek McCandless şirketinin milyarder patronuna teslim edilir.

Bu işlem oldukça basittir. Ölmekte olan veya yaşlı müşterilerin beyinleri, geçmişten getirilen genç ve sağlıklı bedenlere transfer edilmektedir. Alex, büyük bir çaba sarf ederek adamlardan kaçmayı başarır. Ancak, şiddet ve açgözlülüğün hüküm sürdüğü bu korkunç gelecekte, ne Vacendak'tan kurtulmak ne de tek başına hayatta kalmak mümkün görünmektedir.

Alex, hayatta kalma mücadelesini sürdürmek için eski nişanlısı Julie'ye (Rene Russo) ulaşmaya çalışır. Julie artık Alex'den 15 yaş büyümüş ve McCandless şirketinde bir yöneticilik yapmaktadır. Alex, Julie'ye ulaşmak için elinden geleni yaparak hayatta kalmaya çalışır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Freejack

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?